اخذ پذیرش تحصیلی در فرانسه

در فکر تحصیل و یا یادگیری زبان در کشور فرانسه هستید؟ انجام امور مربوط به ثبت‌نام و نامه‌نگاری با دانشگاه‌ها و موسسات فرانسه برایتان وقت‌گیر یا دشوار است؟

اطلاعات کافی درباره کشور فرانسه ندارید؟ انجام اقدامات لازم برای دریافت پذیرش تحصیلی برایتان سوال برانگیز است؟

تحصیل و زندگی در کشور جدید در عین حال که لذت‌بخش و هیجان انگیز است می‌تواند همراه با تجربه‌های خوب و بد باشد. عدم شناخت از کشور جدید و ناآشنایی با قوانین و زبان محیط جدید ممکن است تجربه شیرین یک اقامت تحصیلی را به یک دوره پراضطراب و ناخوشایند تبدیل کند.

 

همکاران ما در بخش امور پذیرش و تحصیل در فرانسه شما را در این راه همیاری می‌کنند و تمام تلاش خود را خواهند کرد تا سفر و تحصیل شما در فرانسه مطمئن‌تر و خوش‌آیندتر شود.

 

عزیزانی که از طریق انجمن فرهنگی امید برای پذیرش تحصیلی و دوره‌های زبان فرانسه اقدام می‌کنند از خدمات زیر برخودار خواهند بود :

-درمکالمات اولیه همکاران ما شرایط متقاضی را ارزیابی می‌کنند.

-اطلاعات لازم و مهم درباره کشور فرانسه بصورت کتبی برای متقاضی ارسال می‌شود.

-به دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی نامه نگاری کرده و برای متقاضی درخواست پذیرش می‌کنند.

-متقاضی از مدارک لازم جهت پیش ثبت نام مطلع می‌شود.

*متقاضی موظف است که مدارک لازم را تهیه و ترجمه شده به همکاران تحویل دهند تا آنها بتوانند سریعا روند پذیرش را ادامه دهند.

-متقاضی می‌تواند در تصحیح و نگارش رزومه و انگیزه نامه از مسئول پرونده خود کمک بگیرد.

-در پایان به متقاضی یک پذیرش داده می‌شود تا برای درخواست ویزا به سفارت فرانسه در ایران مراجعه کند.  

-در مدت زمانی که منتظر جواب سفارت هستید اطلاعات مربوط به شهر انتخابی شما و موارد مهم درباره سفرتان به فرانسه بصورت کتبی برای شما ارسال می‌گردد.

-همکاران ما تلاش می‌کنند تا به سوالات متقاضی تا حد ممکن پاسخ دهند البته خیلی از سوالات در اطلاعاتی که بصورت کتبی برای شما ارسال می‌شود پاسخ داده شده است.

-علاوه بر خدمات بالا همکاران ما برای شما تقاضای خوابگاه نیز خواهند کرد و نامه نگاری‌های لازم را انجام خواهند داد. باید توجه داشته باشید که به دلیل تقاضای زیاد خوابگاه در فرانسه ممکن است تقاضای خوابگاه شما قبول نشود. اما در هرصورت انجمن نامه نگاری را انجام می‌دهد بدون اینکه تضمینی برای جواب مثبت داشته باشد.

 

*دقت داشته باشید که هزینه پذیرش شامل ترجمه مدارک، پروسه ویزا، بلیط و مکان اقامت شما نمی‌شود. امور ویزا به سفارت فرانسه در تهران مربوط است و رد یا قبول ویزای شما از محدوده اختیارات ما خارج است. در صورت رد ویزا، پول پرداخت شده جهت خدمات پذیرش به متقاضی برگردانده نمی‌شود.

 

هزینه مربوط به امور پذیرش و خدمات نام برده شده در لیست بالا 1500 یورو است که در صورت تقاضای خدمات بیشتر از جمله همراهی در فرودگاه، انجام امور اداری در فرانسه، ترجمه شفاهی یا کتبی این رقم کمی بیشتر خواهد شد.

-برای هرگونه اطلاع بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های دفتر پاریس و تهران که در پوستر زیر ذکر شده است تماس بگیرید.

 

چنانچه قصد دارید تابستان یا سال تحصیلی آینده را در فرانسه تحصیل کنید از همین حالا اقدام کنید.

 

 

انجمن فرهنگی امید (شماره ثبت: ۸۲۰۴۷۸۴۴۴۰۰۰۱۲) بزرگترین انجمن فارسی‌زبان فعال در فرانسه است که با همکاری موسسه پاریس گشت اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی از معتبرترین دانشگاهها و مراکز آموزش عالی فرانسه می‌کند.

برای دریافت مشاوره رایگان شماره تماس و آدرس ایمیل خود را در فرم زیر درج کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند: